info@www.cnrasansor.com

SATIŞ SONRASI

Satış Sonrası Servis

CNR Asansör olarak biz, müşterilerin ihtiyaçlarına ve ünite tiplerine uygun, çok çeşitli bakım programları ve bina destek sistemleri sunarız. Teknik servis ağımız 7/24 hizmetinizde olup en kısa zamanda en hızlı çözümler üretmek üzere kurulmuş ekiplerden oluşur. Asansörlerde kullanılan malzeme ve montaj ne kadar iyi olursa olsun bakımları düzenli olarak yapılmalıdır.

Hizmete verilen asansörlerimizin raporları teknik bürolarımıza ulaştığı andan itibaren gerekli planlamalar yapılıp asansörünüz bakım listelerine eklenir. Düzenli olarak her ay teknik ekiplerimiz tarafından yapılan bakımlarda olası problemler incelenir ve problemin arızaya dönüşmesine izin verilmeden gerekli müdahale yapılır.

Her ay yapılan bakımdan sonra doldurulan bakım formu teknik büroya iletilir ve tüm bakım formları incelenerek dosyalanır. Ürünlerimizin sorunsuz çalışmasını sağladığımız bakım servisimizde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir.

Oluşabilecek arızalara en kısa zamanda müdahale edilerek asansörün kullanıcısına en kısa zamanda hizmet etmesi sağlanır. Telsiz ve GSM şebekeli telefonlarla donatılan teknik ekiplerimiz arızalara hemen müdahale edip asansörün sorunsuz çalıştığına kanaat getirdiklerinde asansörü kullanıcısının hizmetine sunar. Doldurduğumuz arıza formunu teknik büroya ulaştırır. Hastane, otel, otopark gibi 24 saat hizmet verilmesi gereken binalara özel sözleşmeler ile bu hizmet verilir.

4