info@www.cnrasansor.com

HAKKIMIZDA

CNR Asansör - Hakkımızda

CNR Asansör

CNR Asansör olarak kurulduğumuz günden bugüne aralıksız olarak Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektöründe; imalat, montaj ve servis alanlarında; müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini üstün tutarak ve en önemlisi kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Kalite Standartlarını kendine hedef olarak seçen firmamızın temel prensibi, müşteri memnuniyetinin eksiksiz olması ve bunun her geçen gün artmasını sağlamaktır.

Genel Merkez Ofisimiz Adapazarı‘nda, Fabrikamız İstanbul’da bulunmaktadır. Tecrübeli ve eğitimli ekibimizle en üst düzeyde satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri vermekteyiz. Firmamız yurt dışı fabrikalarından aldığı ürünleri Türkiye’de imal ettiği komponentler ile birleştirerek ürettiği asansör ve yürüyen merdivenleri günümüzde Türkiye, Orta doğu, Türkiye Cumhuriyetleri ve Avrupa’da toplu konut, gökdelen, iş merkezi, otel, hastane ve fabrika gibi her türlü yapıda kullanıcılara hizmet vermektedir.

Kullanılan malzemelerin kaliteli olması, güvenilirliği, üretilen fabrikanın kaliteli kontrol sistemine sahip olması, maliyetin düşük, kullanımın uzun süreli olması kalitenin yüksek düzeyde olduğunu garantileyen faktörlerdendir. Tüm malzemelerin kaliteli olması, ise yürüyen merdiveni ve asansörü tamamen güvenilir kılmaktadır. Bu hususları göz önüne alarak tüketicinin tüm ihtiyaçlarına kapı açmak, doğru yöne sevk ederek, memnun edip; her türlü kullanıma uygun çeşitlerimiz ile en iyi hizmeti verme ilkesindeyiz.

Firmamız müşterilerinden aldığı gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi markamızı yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

CNR Asansör uluslararası platformlarda kalite anlayışıyla Kendine saygın bir yer edinerek firmamızın Türkiye menseli markası haline gelmiştir.

CNR Asansör sizi değerli müşterileri arasında görmekten ve markanızın itibarına yakışır Tatminkâr hizmetlerini sunmaktan onur duyacak.

CNR Asansör Kalite Sertifikalarımız

CNR Asansör Kalite Sertifikalarımız

CNR Asansör Kalite Sertifikalarımız

4